Velký výběr vína a sektů, destilátů, tabáku a doutníků, slaných i sladkých delikates nejen pro požitkáře.

Clipper - zapalovače

Legendární zapalovače CLIPPER jsou rozeznatelné hned na první pohled, protože mají svůj tvar, styl a především design. Díky unikátnímu designu, který se neustále mění a nikdy neopakuje, jsou zapalovače CLIPPER cenné i pro sběratele. Potisky zapalovačů jsou vtipné, hravé, umělecké, aktuální i decentní – a staly se tak doslova hitem po celém světě. Každé cca 4 měsíce se vyrábí nová kolekce zapalovačů a staré kolekce se už nikdy neopakují. Proto jsou zapalovače CLIPPER tak unikátní!

Historie výroby zapalovačů Clipper sahá až do roku 1959 a většina zapalovačů se dodnes stále vyrábí ve španělské Barceloně. Kulatý tvar zapalovače, navržený Enricem Sardou, se stal pro Clippery vizuální ikonou. CLIPPER zapalovače mají až neuvěřitelných 3000 zapálení, což se v žádném případě nedá porovnat s konkurencí.

Clipper je celosvětovým lídrem v oblasti výroby zapalovačů. Plastové zapalovače Clipper jsou inovativně vyrobené z nylonu. Všechny zapalovače Clipper jsou plněné isobutanem, který zaručuje zvýšenou kapacitu využití plynu a současně stabilní plamen, a tedy dlouhou životnost. Originální patentovaná konstrukce ventilu s přednastavenou výškou plamene zvyšuje bezpečnost.

Zapalovače Clipper se řadí mezi nejkvalitnější plastové zapalovače střední třídy. V nabídce je také vyšší řada luxusních kovových zapalovačů.

V našem eshopu si můžete vybrat zapalovače Clipper, které se vyznačují následujícími vlastnostmi:

  • originální tvar, kvalitní materiály, zvýšená bezpečnost
  • každý plastový model obsahuje dětskou pojistku
  • mají až dvakrát vyšší výkonost plynu a tedy déle vydrží
  • nabídka stále nových designů modelů
  • Clipper je sběratelským artiklem
  • plastové zapalovače z inovativních materiálů
  • luxusní celokovové zapalovače
  • plnitelné kamínkové zapalovače

Do e-shopu >

00.00 KčPlatit

Rozsáhlá síť prodejen

Zákaznická linka

+420 725 744 315

denně 6:00 – 15:30 hod

Newsletter

Zde se můžete registrovat k odběru novinek a neunikne Vám žádná akční nabídka a sleva!