Velký výběr vína a sektů, destilátů, tabáku a doutníků, slaných i sladkých delikates nejen pro požitkáře.

Doprava

Způsob doručení  Vaší objednávky a úhrady zásilek z eshopu Don Pealo:

 

 

Přepravní služba WEDO

Přeprava zboží po celé ČR do 50 kg. Zboží bude dopraveno buď na dobírku nebo lze kupní cenu uhradit bankovním převodem předem. Doručovatel PPL se kupujícímu telefonicky ohlásí před příjezdem. Doprava je hrazena kupujícím ve výši 149,-Kč (99,-Kč doprava + 50,-Kč doběrečné). Při platbě předem bankovním převodem je cena dopravy 99,-Kč. V případě objednávky zboží v hodnotě převyšující 3.000,- Kč je tento druh dopravy poskytován zdarma.

Při nákupu více výrobků na jedné objednávce se dopravné nesčítá.

Kupujícímu je doporučeno zkontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost krabice atd.) za asistence řidiče a převzít ji pouze tehdy, je-li zásilka kompletní a není viditelně poškozena. V opačném případě doporučujeme zaznamenat odmítnutí zásilky (a její poškození) do přepravního listu. Současně je kupujícímu doporučeno odmítnutí neúplné či poškozené zásilky oznámit obratem Prodávajícímu.

Pokud kupující zjistí poškození zásilky až po jejím převzetí, je nutné poškozené zboží nafotit a zaslat fotky mailem na objednavky@donpealo.cz, nejpozději však do 48 hodin od převzetí zásilky.


Pozor důležité upozornění:
Při prodeji výrobků, které mohu být prodávány pouze osobám starším 18 let, můžete být vyzváni k prokázání plnoletosti (věk 18 let). Pokud nebude možné věk spolehlivě ověřit, nedojde k předání zásilky! Děkujeme za pochopení.


Naše společnost poskytuje služby pouze na území ČR.

00.00 KčPlatit